Oddział I "Biedronki"

Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki 

Aktualności i ogłoszenia grupowe 

Nasza galeria 

kontakt z nauczycielami grupy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu. Mamy dopiero po 3 lata. Do przedszkola uczęszczamy pierwszy rok. Poznaliśmy nowych kolegów, z którymi grzecznie się bawimy. Każdy dzień w przedszkolu jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Praca z nami skupia się w znacznym stopniu na zaspokajaniu naszej ciekawości poznawczej, na łagodnym przekraczaniu progu: rodzina-przedszkole, czuwaniu nad naszym bezpieczeństwem, nabywaniu przez nas samodzielności i znajomości zasad współżycia w grupie.

Zabawy i zajęcia dowolne zajmują ważne miejsce w naszym przedszkolnym dniu, ponieważ w rozwoju małego dziecka są one niezbędne. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci i ciekawi świata, lubimy wszelkie doświadczenia, ciekawe opowieści i teatrzyki oraz zabawę na świeżym powietrzu. Interesujemy się  wszystkim, co nas otacza. Każde z nas ma swój znaczek rozpoznawczy, aby nasze ubranka były na swoim miejscu w półeczkach, a ręcznik w łazience na wieszaczku. W sali mamy wiele kolorowych zabawek, układanek i puzzli. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. 

Wspólnie z naszymi kolegami ze starszych grup bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych. Wśród nas panuje miła i serdeczna atmosfera. Lubimy codziennie powracać do naszego przedszkola bo jest tu radośnie, dobrze i bezpiecznie. Pierwsze przedszkolne chwile i zdjęcia przejdą do historii naszej grupy.

Nauczyciele:
mgr Aurelia Schatton-Kuś
Ewa Podgórni

mail grupowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomoc nauczyciela:
Regina Binda

Woźna oddziałowa:
Irena Bałos