Oddział IV "Ślimaczki"

Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki 

Aktualności i ogłoszenia grupowe 

Nasza galeria 

Zajęcia dodatkowe 

 Jesteśmy grupą mieszaną. Mamy od 4 do 7 lat. Do przedszkola uczęszczamy pierwszy, drugi lub trzeci rok. Z radością powitaliśmy nowych kolegów, z którymi będziemy chętnie i grzecznie się bawić. Dobrze czujemy się w naszej sali, która jest dostosowana do potrzeb rozwojowych wszystkich dzieci. Jest kolorowa, wiele w niej zabawek i ciekawych kącików. Chętnie gramy w różne gry, rysujemy, układamy puzzle i układanki. Mamy własne szufladki, by nasze ulubione i potrzebne przedmioty zawsze były na swoim miejscu. 

  Nasza grupa jest bardzo wesoła i lubimy ze sobą przebywać. Pod kierunkiem naszych pań utrwalamy wcześniej nabyte umiejętności, rozwijamy swą samodzielność życiową i pozytywne nastawienie do osób o różnych potrzebach edukacyjnych. Uczymy się wyrażania swoich potrzeb, życzeń i racji w kontaktach z innymi dziećmi. Chcemy wiedzieć o sobie jak najwięcej. Mamy kolorowe książeczki i pomoce dydaktyczne, które nam pomagają w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy. Ćwiczymy sprawność manualną, uczymy się wierszy i rymowanek, chętnie rozmawiamy o otaczającym nas świecie.

  W naszej grupie nigdy nie brakuje śpiewania i muzyki, która jest ważnym elementem każdego dnia w przedszkolu. Nasze panie są zawsze uśmiechnięte i mają przygotowany dla nas ciekawy program zabaw i zajęć. Lubimy codziennie powracać do naszego przedszkola, gdzie wspólnie z kolegami miło spędzamy czas.

Nauczyciele:
mgr Barbara Lepiorz
mgr Katarzyna Kimak
mgr Jolanta Momot

mail grupowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomoc nauczyciela:
Monika Heisig

Woźna oddziałowa:
Anna Skrzyniarz