Oddział IV "Ślimaczki"

 

Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki 

Aktualności i ogłoszenia grupowe 

"Gramy zmysłami"
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny 

"Alfabet logopedyczny"
Ogólnopolski Projekt Edukacyjny 

"Z EDUMUZ w logopedię"
Projekt Edukacyjny 

Jesteśmy grupą mieszaną. Mamy od 3 do 7 lat. Do przedszkola uczęszczamy pierwszy, drugi lub trzeci rok. Z radością powitaliśmy nowych kolegów, z którymi będziemy chętnie i grzecznie się bawić. Dobrze czujemy się w naszej sali, która jest dostosowana do potrzeb rozwojowych wszystkich dzieci. Jest kolorowa, wiele w niej zabawek i ciekawych kącików. Chętnie gramy w różne gry, rysujemy, układamy puzzle i układanki. Mamy własne szufladki, by nasze ulubione i potrzebne przedmioty zawsze były na swoim miejscu. 

Nasza grupa jest bardzo wesoła i lubimy ze sobą przebywać. Pod kierunkiem naszych Pań utrwalamy wcześniej nabyte umiejętności, rozwijamy swą samodzielność życiową i pozytywne nastawienie do osób o różnych potrzebach edukacyjnych. Uczymy się wyrażania swoich potrzeb, życzeń i racji w kontaktach z innymi dziećmi. Chcemy wiedzieć o sobie jak najwięcej. Mamy kolorowe książeczki i pomoce dydaktyczne, które nam pomagają w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy. Ćwiczymy sprawność manualną, uczymy się wierszy i rymowanek, chętnie rozmawiamy o otaczającym nas świecie.

W naszej grupie nigdy nie brakuje śpiewania i muzyki, która jest ważnym elementem każdego dnia w przedszkolu. Nasze Panie są zawsze uśmiechnięte i mają przygotowany dla nas ciekawy program zabaw i zajęć. Lubimy codziennie powracać do naszego przedszkola, gdzie wspólnie z kolegami miło spędzamy czas.

Nauczyciele:
mgr Katarzyna Rudzik
mgr Jolanta Momot
mgr Joanna Zyzik (nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne)
mgr Liliana Matuszek

kontakt z nauczycielami grupy:  tel. 774616485

Pomoc nauczyciela:
Katarzyna Chmiel

Woźna oddziałowa:
Sabina Sterna