Żegnamy rok przedszkolny 2023/2024

 

      21.06.2024r. uroczyście zakończyliśmy rok przedszkolny. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło i nadszedł czas wakacji. Po raz ostatni zaprezentowali się przed młodszymi kolegami, żegnając się,  nasze starszaki, które już wkrótce rozpoczną naukę w szkole. Podczas występu, przyszli pierwszoklasiści wspaniale pokazali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne.

Piknik w ogrodzie "Babci Joli"

 

     25 czerwca wszystkie dzieci z naszego przedszkola wyruszyły do ogrodu pani Dyrektor. To pierwsza wizyta naszych maluszków w ogrodzie "Babci Joli", bo tak zapamiętały ten piknik ze względu na to, iż prywatnie pani dyrektor jest babcią jednej z najmłodszych wychowanek.

Nasze kuleczkowe zabawy

 

      W czerwcu nie mogliśmy się doczekać wyprawy do sali zabaw Kuleczka. Tam mieliśmy szansę rozwijać nasze umiejętności fizyczne i radośnie spędzać czas. Z wielkim zapałem korzystaliśmy z różnych atrakcji, takich jak tunele, labirynty, baseny z piłeczkami oraz zjeżdżalnie.

Lody dla ochłody

 

     Jaki jest najlepszy sposób na upały? Oczywiście lody :) Bardzo nam miło, że po raz kolejny zostaliśmy ugoszczeni w kawiarni państwa Kapłon, gdzie delektowaliśmy się lodami w ulubionych smakach. Było bardzo wesoło i oczywiście pysznie!

Piknik Rodzinny

 

     Festyn rodzinny na stałe zapisał się wśród imprez organizowanych w naszym przedszkolu. 8 czerwca w Leśnictwie Dębie odbył się X Piknik Rodzinny pod hasłem ,,Każdy z nas jest inny, ale wszyscy jesteśmy równi". W festynie uczestniczyła cala społeczność przedszkolna oraz rodziny naszych podopiecznych.