Oddział III "Biedronki"

Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki

Aktualności i ogłoszenia grupowe

"Małe, Wielkie Sprawy - Max i Zuzia
pomagają rozwiązywać problemy małych dzieci"

Projekt Edukacyjny własny 

"Magiczna Moc Bajek"
Międzynarodowy Projekt Czytelniczy 

Jesteśmy starszymi średniakami. Mamy po 5 lat. Uczęszczamy do przedszkola już drugi lub trzeci rok, znamy wszystkie pomieszczenia i zakamarki, więc uważamy się za prawdziwych gospodarzy. Nasza sala jest jasna, estetyczna i kolorowa. Mamy w niej wiele zabawek, układanek i klocków. Jest dostosowana do zabawy i nauki. Chętnie bawimy się w naszych kącikach: książki, plastycznym, klocków, samochodów i lalek.

Nasze Panie wiele uwagi poświęcają temu, byśmy się wesoło bawili oraz nabywali nowe umiejętności i wiadomości. Mamy kolorowe pomoce dydaktyczne, które nam pomagają w zdobywaniu wiedzy. Ćwiczymy sprawność manualną, uczymy się wierszy, rymowanek i piosenek, chętnie rozmawiamy o otaczającym nas świecie. Bierzemy udział w zabawach dydaktycznych, ruchowych i ćwiczeniach gimnastycznych zarówno w sali jak i na powietrzu.

W przedszkolu codziennie dzieje się coś ciekawego. Wspólnie z naszymi kolegami z innych grup bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych, oglądamy teatrzyki, chodzimy na zajęcia dodatkowe, spacery i wycieczki, aktywnie spędzamy czas ucząc się i bawiąc z rówieśnikami. Najbardziej lubimy jednak zajęcia ruchowe, przy muzyce, ćwiczenia gimnastyczne, tańce i zabawy na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie. W przedszkolu bardzo nam się podoba i chętnie tu przychodzimy każdego ranka.

Nauczyciele:
mgr Ewa Podgórni
mgr Aurelia Schatton-Kuś

kontakt z nauczycielami grupy: 774616485

 Woźna oddziałowa:
Kinga Strach