Oddział III "Pszczółki"

Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki 

Aktualności i ogłoszenia grupowe 

Nasza galeria 

Zajęcia dodatkowe 

  Jesteśmy starszymi średniakami. Mamy po 4 i 5 lat. Uczęszczamy do przedszkola już drugi lub trzeci rok. Znamy wszystkie pomieszczenia i zakamarki, więc uważamy się za prawdziwych gospodarzy. Nasza sala jest jasna, estetyczna i kolorowa dostosowana do zabawy i nauki. Mamy w niej wiele zabawek, układanek i klocków, a kolorowe pomoce dydaktyczne pomagają nam w zdobywaniu wiedzy.

  Nasze panie pragną, aby poprzez wspólne działania, wszystkie dzieci miały możliwość wszechstronnego rozwoju; wiele uwagi poświęcają temu, byśmy się wesoło bawili oraz nabywali nowe umiejętności i wiadomości. Ćwiczymy sprawność manualną, uczymy się wierszy, rymowanek i piosenek. Chętnie rozmawiamy o otaczającym nas świecie, który jest taki ciekawy. Najbardziej jednak lubimy tańce, ćwiczenia gimnastyczne, zajęcia ruchowe i zabawy na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie.

 W przedszkolu codziennie dzieje się coś ciekawego. Wspólnie z naszymi kolegami z innych grup bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych, oglądamy teatrzyki, chodzimy na zajęcia dodatkowe, spacery i wycieczki, aktywnie spędzamy czas z rówieśnikami. W przedszkolu bardzo nam się podoba i chętnie tu przychodzimy każdego dnia.

Nauczyciele:
mgr Ewa Karkos
mgr Liliana Matuszek

mail grupowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Woźna oddziałowa:
Katarzyna Chmiel