Oddział II "Żabki"

Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki 

Aktualności i ogłoszenia grupowe 

Nasza galeria 

Zajęcia dodatkowe

kontakt z nauczycielami grupy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy grupą młodszą. Mamy po 4 lata. Uczęszczamy do przedszkola już drugi rok. Nasze Panie każdego dnia witają nas z uśmiechem na twarzy i zapraszają do wspólnej zabawy. Mamy tu wspaniałych kolegów i koleżanki, z którymi grzecznie się  bawimy. W przedszkolu bardzo nam się podoba i dlatego chętnie tu przychodzimy każdego ranka.

W sali mamy kąciki zabaw: plastyczny, kuchenny, lalek, samochodów, klocków i książki oraz w szereg różnych zabawek, puzzli, gier i układanek. Dziewczynki lubią zabawę w małej kuchni, a chłopcy tworzą piękne budowle z klocków. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Wiele radości sprawia nam nauka tańców, śpiewanie piosenek, wykonywanie prac plastycznych z zastosowaniem ciekawych technik. W kolorowych szafeczkach jest wiele szuflad, do których wkładamy swoje przedszkolne skarby i potrzebne przedmioty. 

W przedszkolu codziennie dzieje się coś ciekawego. Panie czytają nam nasze ulubione bajki i interesujące opowiadania, rozmawiamy także na różne tematy. Chodzimy na wycieczki podczas, których poznajemy najbliższe środowisko przyrodniczo – społeczne.  Nasze panie wiedzą, że bez zabawy i spontanicznego działania nie da się wychować samodzielnego i aktywnego człowieka.

Nauczyciele:
mgr Ewelina Lizurej
mgr Renata Piłacka

mail grupowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Woźna oddziałowa:
Aleksandra Wolarz