8 Marca Dzień KobietŚwięto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania miłym gestem, słowem, upominkami swoich najbliższych. Chłopcy w tym dniu są mili nie tylko dla swoich pań, ale przede wszystkim dla koleżanek, starają się być uśmiechnięci, przeprosić za ewentualne złośliwości. Cudownie by było, gdyby te dobre zachowania udało się przenieść na wszystkie pozostałe dni w roku.


Dzień Kobiet w naszym przedszkolu jak zawsze nie przeszedł bez echa.Grupa II ,,Pszczółki”, przygotowała z tej okazji krótką inscenizację pt ,,Koncert w lesie’’ dla całej społeczności przedszkolnej. Aby uświetnić ten dzień, dzieci recytowały z przejęciem swoje role, śpiewały i zatańczyły wiązanki polskich przebojów o kobietach. Następnie chłopcy obdarowali wszystkie panie i koleżanki z grup,, słodkimi niespodziankami’’. Dla wszystkich był to kolejny miły dzień spędzony w naszym przedszkolu.