14 mają nasze przedszkole odwiedziła Pani Joanna, która pracuje w bibliotece publicznej w Zawadzkiem. Celem spotkania było: zapoznanie z zawodem bibliotekarza, rozbudzenie zainteresowania książkami, wyjaśnienie pojęć: książka, okładka, pisarz, grafik, drukarnia, biblioteka. Pani Joanna przygotowała również ciekawe zagadki związane ze światem książek.

Recytowaliśmy wspólnie wiersze a na koniec dzieci otrzymały niespodziankę. Nasze przedszkolaki nie zapomniały również o Pani bibliotekarce i przygotowały dla niej miłą pamiątkę. Dzieci były bardzo zadowolone ze spotkania, zapowiedziały, że chętnie zapiszą się do biblioteki by móc korzystać z jej dobrodziejstw.
Warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia Pani bibliotekarki podczas odwiedzin w bibliotece, ponieważ dzięki niej odkryjesz nowe książki, poznasz ciekawe historie i zdobędziesz nowe umiejętności. Jej pasja do czytania i chęć dzielenia się wiedzą sprawią, że Twoje odwiedziny w bibliotece będą inspirujące i pełne pozytywnych doświadczeń. Nie wahaj się więc i skorzystaj z możliwości spotkania z Panią bibliotekarką podczas swojej wizyty w bibliotece.