W tym roku, trochę później bo dopiero 6-8 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu ukochane Babcie i Dziadków. Pani Dyrektor ciepłymi słowami witała gości w każdej grupie składając im serdeczne życzenia. Następnie wnuczęta przedstawiały przygotowane pod kierunkiem swoich pań programy artystyczne, podczas których prezentowały swoje zdolności taneczne, muzyczne oraz aktorskie. Dumni dziadkowie podziwiali występy swoich wnuków, a w niejednym oku pojawiła się łezka wzruszenia.

Na koniec wszystkie przedszkolaki obdarowały Babcie i Dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek przygotowany przez panie kucharki. To były naprawdę wyjątkowe dni. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszym przedszkolu chwile na długo pozostaną w pamięci. Jeszcze raz kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze mogli być dumni ze swych wnucząt.

 

MOTYLKI

PSZCZÓŁKI

 BIEDRONKI

ŚLIMACZKI

ŻABKI