Przedszkole to drugi dom, a nauczyciel to niezwykle ważna osoba w życiu dzieci, szczególnie tych najmłodszych dla których jest opiekunem, przewodnikiem, autorytetem. To pod czujnym okiem swoich ,,Pań" najmłodsze dzieci stawiają pierwsze kroki w kierunku samodzielności. To ,,one" muszą być specjalistkami w każdej dziedzinie, by rozbudzić pasje, zamiłowania, talenty swoich podopiecznych. To właśnie ,, one" wspierają rodziców w przekazywaniu podstawowych informacji o otaczającym świecie.
Dlatego w Dniu Komisji Edukacji Narodowej przedszkolaki z gr III ,, Biedronek" przygotowały koncert by podziękować wychowawczyniom i całemu personelowi przedszkola za miłość, serce, opiekę i trud włożony w edukację i wychowanie.

Podziękowały tak jak potrafią najlepiej- wierszem, tańcem i piosenką. Każde słowo wypowiedziane przez ,,małych artystów" wzbudzało podziw i uśmiech na twarzach zgromadzonych gości. Na zakończenie części artystycznej wszyscy pracownicy przedszkola obdarowani zostali prezencikami- ciasteczkami a pani Dyrektor złożyła serdeczne życzenia wręczając listy gratulacyjne.