Oddział V Motylki

Grupa V Motylki

 

Motylki Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki Motylki 

   Jesteśmy grupą 6-latków. Uczęszczamy do przedszkola już trzeci lub czwarty rok. W naszej sali jest kolorowo i ciekawie. Jest dostosowana do naszych potrzeb i zainteresowań. Mamy dużo zabawek i kąciki tematyczne: teatralny, plastyczny, książki, lalek, samochodów i klocków. Wspólnie się bawimy, gramy w gry planszowe, układamy puzzle, śpiewamy i rysujemy. Znamy różne zabawy i piosenki. To poprzez zabawy właśnie uczymy się, jak zachować się w różnych sytuacjach.

   Nasze Panie wiele uwagi poświęcają temu, byśmy się wesoło bawili i byli dobrze przygotowani do szkoły. Mamy kolorowe pomoce dydaktyczne, które nam pomagają w zdobywaniu nowych umiejętności i wiedzy. Ćwiczymy sprawność manualną, uczymy się wierszy i rymowanek, chętnie rozmawiamy o otaczającym nas świecie.

  W przedszkolu codziennie dzieje się coś ciekawego. Wspólnie z naszymi kolegami z innych grup bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych, oglądamy teatrzyki, chodzimy na zajęcia dodatkowe, spacery i wycieczki, aktywnie spędzamy czas ucząc się i bawiąc z rówieśnikami. Najbardziej lubimy jednak zajęcia ruchowe, przy muzyce, ćwiczenia gimnastyczne, tańce i zabawy na świeżym powietrzu w naszym ogrodzie. W przedszkolu bardzo nam się podoba i chętnie tu przychodzimy każdego ranka. 

Nauczyciele:
mgr Barbara Lepiorz
mgr Katarzyna Kimak


Woźna oddziałowa:
Gabriela Friedrich