Oddział V Żabki

Żabki Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki Żabki 

   Jesteśmy grupą 6-latków. Uczęszczamy do przedszkola już trzeci lub czwarty rok. Miło spędzamy czas w naszej kolorowej sali, bawiąc się w kącikach zainteresowań. Jest dostosowana do naszych potrzeb edukacyjnych. Często gramy w gry planszowe, układamy puzzle, śpiewamy i rysujemy. Chętnie poznajemy litery i cyfry a w wolnych chwilach konstruujemy z klocków, lepimy z plasteliny i bawimy się. To poprzez zabawy właśnie uczymy się, jak zachować się w różnych sytuacjach.

   Nasze panie wiele uwagi poświęcają temu, byśmy byli dobrze przygotowani do szkoły. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi, spacerami oraz wszelkimi czynnościami związanymi ze sprawnym funkcjonowaniem w roli przyszłego ucznia. Uczymy się i bawimy w oparciu o aktywizujące metody pracy, które dają nam możliwość wszechstronnego rozwoju, zdobywania różnorodnych doświadczeń, rozwijania naszych indywidualnych zainteresowań i zdolności.

 W przedszkolu codziennie dzieje się coś ciekawego. Wspólnie z naszymi kolegami z innych grup bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych oraz odkrywamy tajemnice otaczającego świata. Bardzo lubimy nasze przedszkole !

Nauczyciele:
mgr Renata Piłacka
mgr Aurelia Schatton-Kuś

Woźna oddziałowa:
Gabriela Friedrich