W karnawale.....

 

     W karnawale....Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
  Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, delikatne motylki, biedronki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Styczniowi solenizanci

 

Kino Bambino prezentuje...

 

         W miniony piątek nasze przedszkolne Kino Bambino zaprosiło młodsze i starsze dzieci na seanse filmowe. Tym razem oglądaliśmy, jak zawsze zajadając popcorn, z zapartym tchem przygody "Pana Totiego" oraz "Epokę lodowcową".

 

 

"Śpiewać każdy może"

 

        "Śpiewać każdy może"W ramach realizowanej innowacji pedagogicznej "Kim będę, gdy dorosnę”, nasze przedszkole odwiedziła pani Marzena Rakowska.
Dzieci poznały zawód piosenkarki, poznały atrybuty, które potrzebne są podczas występu na scenie. Wspólnie z gościem wykonały ćwiczeń z emisji głosu. Przedszkolaki miały możliwość pośpiewania do mikrofonu, oraz potańczenia przy znanych, lubianych piosenkach.

Wiwat Babcia, wiwat Dziadek !!!

 

        Wiwat Babcia,wiwat Dziadek!!!Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola na to najpiękniejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za dobro i wyrazić swoją miłość. Dzieci w grupach przedstawiły gościom bogaty i piękny program artystyczny w klimacie Bożonarodzeniowym. Wręczyły również wykonane przez siebie laurki i upominki.