Oddział II Pszczółki

Pszczółki Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki Pszczółki 

  Jesteśmy grupą młodszą. Mamy po 3 i 4 lata. Większość z nas uczęszcza do przedszkola już drugi rok. Nasze panie każdego dnia witają nas z uśmiechem na twarzy i zapraszają do wspólnej zabawy. Mamy tu wspaniałych kolegów i koleżanki, z  którymi  grzecznie się  bawimy. W przedszkolu bardzo nam się podoba i dlatego chętnie tu przychodzimy każdego ranka.

 W sali mamy kąciki zabaw: plastyczny, kuchenny, lalek, samochodów, klocków i książki oraz w szereg różnych zabawek, puzzli, gier i układanek. Dziewczynki lubią zabawę w małej kuchni, a chłopcy tworzą piękne budowle z klocków. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia. Wiele radości sprawia nam nauka tańców, śpiewanie piosenek, wykonywanie prac plastycznych z zastosowaniem ciekawych technik. W kolorowych szafeczkach jest wiele szuflad, do których wkładamy swoje przedszkolne skarby i potrzebne przedmioty. 

 W przedszkolu codziennie dzieje się coś ciekawego. Panie czytają nam nasze ulubione bajki i interesujące opowiadania, rozmawiamy także na różne tematy. Chodzimy na wycieczki podczas, których poznajemy najbliższe środowisko przyrodniczo – społeczne.  Nasze panie wiedzą, że bez zabawy i spontanicznego działania nie da się wychować samodzielnego i aktywnego człowieka.

Nauczyciele:
mgr Ewa Karkos
mgr Liliana Matuszek

Woźna oddziałowa:
Aleksandra Wolarz