Oddział I Pszczółki

Pszczółki Tematyka zajęć, piosenki i wierszyki Pszczółki 

   Jesteśmy najmłodszą grupą w naszym przedszkolu. Mamy dopiero po 3 lub 4 lata. Bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola. Z radością powitalismy nowych kolegów z którymi będziemy chętnie i grzecznie się bawić. Każde z nas ma swój znaczek rozpoznawczy, aby nasze ubranka były na swoim miejscu w półeczkach, a ręcznik w łazience na wieszaczku. W sali mamy wiele kolorowych zabawek. Zabawy i zajęcia dowolne zajmują ważne miejsce w naszym przedszkolnym dniu, ponieważ w rozwoju małego dziecka są one niezbędne.

   Codziennie uczestniczymy w bardzo ciekawych zajęciach. Uczymy się wierszy, piosenek, poznajemy nowe zabawy, uczymy się rysować kredkami, malować, lepić i wycinać. Każdy dzień w przedszkolu jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Praca z nami skupia się w znacznym stopniu na zaspokajaniu naszej ciekawości poznawczej, na łagodnym przekraczaniu progu: rodzina-przedszkole, na czuwaniu nad naszym bezpieczeństwem oraz nabywaniu przez nas i doskonaleniu czynności samoobsługowych, manipulacyjnych i ruchowych.

   Wspólnie z naszymi kolegami z innych grup bierzemy udział w uroczystościach przedszkolnych. Wśród nas panuje miła i serdeczna atmosfera. Lubimy codziennie powracać do naszego przedszkola bo jest tu radośnie, dobrze i bezpiecznie. Pierwsze przedszkolne chwile i zdjęcia przejdą do historii naszej grupy.

Nauczyciele:
mgr Ewa Karkos
mgr Liliana Matuszek

 Pomoc nauczyciela:
Regina Binda

Woźna oddziałowa:
Irena Bałos