W karnawale....Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.


  Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, delikatne motylki, biedronki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana...Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
 W pierwszej kolejności, dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu panią Agatę Gambuś mamę naszego przedszkolaka, która świetnie wcieliła się w rolę i uświetniła nasz bal.
  Dzieci bawiły się uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach. Podejmowały próby czarowania z wielkim sukcesem. W przerwie był czas na słodki poczęstunek. Po kilku chwilach muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, "Kaczuch" i innych przebojów znanych dzieciom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.