Wydarzenia i galerie 2018/2019

Wakacyjne życzenia

Absolwenci przedszkola 2015-2019

 

Żegnamy nasze starszaki wspominając wspólnie spędzone chwile.

Lato, lato czeka....

 

Zakończenie roku"...Morze, góry, las i rzeka;
Wszystko to już na nas czeka.
Bo zaczęło się już lato
Jedźmy mamo, jedźmy tato."


W środę 19 czerwca zakończyliśmy uroczyście kolejny rok przedszkolny. Rok 2018/2019 minął nam szybko na wesołych zabawach z kolegami, na ciekawych zajęciach i przedszkolnych imprezach. Dla starszaków to czas pożegnania przedszkola. Ostatni raz, przyszli uczniowie wystąpili dla wszystkich kolegów i koleżanek z młodszych grup.

Z wizytą w szkole podstawowej

 

    Starszaki w szkoleDla nas starszaków to już ostatnie dni pobytu w przedszkolu. Przyjdzie czas pożegnać sale pełne zabawek, panie wychowawczynie i młodszych kolegów. Po wakacjach będziemy już uczniami pierwszej klasy. Korzystając z zaproszenia, udaliśmy się z wizytą do szkoły podstawowej. W czasie spaceru po budynku zobaczyliśmy m.in. szkolną bibliotekę, salę gimnastyczną, świetlicę, oraz sale lekcyjne z wydzielonymi kącikami zabaw.

Pożegnania nadszedł czas

     

         Pożegnanie starszakówCzas płynie nieubłaganie i szybko minęły starszakom beztroskie,  przedszkolne lata w Przedszkolu Publicznym Nr 2 z Odziałem Integracyjnym. Dlatego też w czwartek 13 czerwca w zawadczańskim kinoteatrze odbyła się uroczystość pożegnania najstarszych przedszkolaków. Na uroczystej gali ostatni raz spotkały się wspólnie: dzieci, ich rodzice i bliscy oraz pracownicy przedszkola.

    Na tę okazję, przyszli pierwszoklasiści przygotowali pod kierunkiem swoich wychowawczyń - Aurelii Schatton - Kuś, Katarzyny Rudzik, Katarzyny Kimak i Barbary Lepiorz, pożegnalny występ. Podczas uroczystości zaprezentowali swoje aktorskie i wokalne umiejętności. Była to także okazja, aby wierszem i piosenką wyrazić radość ze wspólnie spędzonych przedszkolnych lata oraz podziękować wszystkim pracownikom przedszkola.