W ramach projekty unijnego ,,Nasze przedszkolaki to aktywne dzieciaki”, nasze przedszkolaki miały możliwość wyjazdu do "Zaczarowanego świata" Centrum Nauki i Eksperymentu w Opolu. Zajęcia prowadzone były w pracowniach eksperymentalnych w formie zabawowo- poznawczej, pod nadzorem animatorów i naszych pań z przedszkola. Dzieci zostały podzielone na zespoły, które uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych:
"Mali obywatele świata"
"Kuchenne laboratorium"
"Łap wodę"
"Jestem instrumentem"
"W pracowni Gimnasticum"
W przerwie zajęć dzieci mogły posilić się pysznym obiadkiem.


W "Zaczarowanym świecie", jest także miejsce na swobodne zabawy na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody i ciekawych eksponatów. Wyjazd dla dzieci stanowił wspaniałą atrakcję, a także posłużył do zdobywania wiedzy w nowy, ciekawy sposób.

Wyjazd przedszkolaków z grupy III i IV

 

Wyjazd przedszkolaków z grupy IV i V