Pożegnania nadszedł czas...26 czerwca był ostatnim dniem roku przedszkolnego 2019/2020…..  roku,  którego ostatnie cztery miesiące przyniosły nam konieczność zmierzenia się z niełatwą  sytuacją związaną z pojawieniem się epidemii koronawirusa. Dlatego, też i pożegnanie naszych najstarszych przedszkolaków było inne niż w minionych latach.  Ze  względu na bezpieczeństwo nie mogliśmy, tego ostatniego dnia świętować wspólnie z rodzicami i całą społecznością przedszkola. Nie było wierszy, piosenek, tańców, które co roku towarzyszyły uroczystości pożegnania przedszkola. Nie mniej jednak, chociaż na małą chwilkę mogliśmy jeszcze raz wspólnie spotkać się i wspomnieć miniony czas spędzony w przedszkolu. Z łezką w oku obejrzeliśmy nasze czteroletnie, przedszkolne zmagania w przygotowanej przez panią dyrektor prezentacji.

Na pamiątkę pani dyrektor wręczyła absolwentom dyplomy ukończenia przedszkola i pamiątkową Plakietkę Absolwenta. W  tym dniu nie mogło także zabraknąć podziękowań dla rodziców, którzy przez wszystkie te lata wspierali nasze przedszkole. Ich  zaangażowanie w Radzie Rodziców i w różnych wydarzeniach, uhonorowała pani dyrektor Jolanta Momot. Również i pracownikom przedszkola było bardzo miło usłyszeć tak ciepłe i pełne wdzięczności słowa ze strony rodziców. Rada Rodziców nie zapomniała o naszych przedszkolakach, które otrzymały miłe, wakacyjne niespodzianki. Mamy nadzieję, że chwile spędzone w przedszkolu na długo pozostaną nam wszystkim w pamięci.