Uwaga rodzice !

W związku z kolejnymi przypadkami zachorowań pracowników naszego przedszkola na SARS-Cov-2, po konsultacji z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Strzelcach Opolskich i ocenie ryzyka zakażenia osób przebywających w naszym przedszkolu informuję, że jest ono minimalne, gdyż wszyscy pracownicy oraz osoby prowadzące zajęcia w ramach projektów unijnych pracują w zabezpieczeniu.  Informuję, że w obecnej sytuacji dzieci z gr. III "Pszczółki" są objęte nadzorem epidemiologicznym do dnia 26.11.2020r., natomiast dzieci z gr. I "Żabki" są objęte nadzorem epidemiologicznym do dnia 23.11.2020r. Dzieci z tych grup nadal mogą uczęszczać do przedszkola.

Proszę rodziców o bieżącą obserwację stanu zdrowia wszystkich przedszkolaków, a także o informacje dotyczące niepokojących Państwa spraw związanych ze zdrowiem Waszych dzieci.

Nadal pracujemy systemem stacjonarnym.

Jolanta Momot
dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 2 z Oddziałem Integracyjnym w Zawadzkiem